מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית
רוצים לראות איך משתמשים בדין רגע? לחצו כאן

תקיפת בת זוג עבירה פלילית

בהליך עבירות שאינן תאונות דרכים ואינן דו"חות (פ"ל) שהוגש בשנת 2015 בשלום חיפה נפסק כדקלמן:

כמו כן, לנאשם רישום פלילי בעבירות של תקיפת בת זוג ואיומים משנת 2014, שהסתיימה ללא הרשעה, תוך שהנאשם חויב בחתימה על התחייבות להמנע מהעבירה.
...
מדובר בתיק מאוד ישן, הכולל התיישנות של ראיות ובעיות עם המכשיר הישן, למרות עברו התעבורתי של הנאשם ושינוי מקיף של כל הנהלים הנוהגים לאכיפה של עבירות השכרות, אין מנוס מהגעה להסדר זה, והגם שהוא מקל מאוד עם הנאשם, נבקש לכבדו.
משכך, מנקה הנאשם את שולחנו, בוודאי שבהקשר הזה, ולאור השיקום המוצלח שהגיע בשלב מאוחר יותר, יש לראות בכך נסיבה נוספת להתחשבות בו. אנו סבורים כי כל הנימוקים מצדיקים את ההסדר, מצדיקים את היותו של ההסדר ראוי בנסיבות המקרה ואני אבקש לכבדו.
אשר על כן, אני גוזר על הנאשם את העונשים הבאים: 11 חודשי פסילה בפועל.
אני גוזר עליו קנס בסך 750₪ או 7 ימי מאסר תמורתו.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2016 בשלום ירושלים נפסק כדקלמן:

עוד אפנה לפסק דינו של כב' השופט אילן בן דור בת"פ (שלום –ראשל"צ) 4018/09 מדינת ישראל נ' א.א (10.10.13), שם הורשע נאשם, נעדר עבר פלילי, בעבירה של תקיפת בת זוג הגורמת חבלה של ממש.
...
לפיכך, אני דן את הנאשם לעונשים הבאים: 200 שעות של"צ בהתאם לתכנית שתוגש על ידי שירות המבחן.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2017 בשלום רחובות נפסק כדקלמן:

באת כוח התביעה ציינה את הנסיבות הבאות אשר אינן קשורות בבצוע העבירה: הנאשם הודה במיוחס לו בסיום פרשת התביעה ומכאן שהחיסכון בזמן שפוטי היה חלקי; לנאשם עבר פלילי בעבירה של תקיפת בת זוג, אולם מדובר בעבר ישן; לפי תסקיר שירות המבחן, אין הלימה בין העובדה כי הנאשם לא עבר כל תהליך של טפול ובין ההמלצה לסיים את התיק ללא מאסר.
...
לאור האמור, אני קובעת כי מתחם הענישה ההולם את העבירות בהן הורשע הנאשם, בנסיבות העניין, נע בין מאסר על תנאי לבין מאסר בפועל לתקופה של 8 חודשים.
שקלתי אם יש מקום להטיל על הנאשם מאסר בדרך של עבודות שירות, אולם לאור הערכת שירות המבחן, כי עונש של מאסר בדרך של עבודות שירות עלולה לפגוע בתעסוקתו ובמגוריו במקום עבודתו, הגעתי לכלל מסקנה, כי יש לאמץ את המלצת שירות המבחן.
לצד זאת, החלטתי להטיל עליו צו שירות לתועלת הציבור בהיקף גדול יותר מזה שהמליץ עליו שירות המבחן, וזאת לצד מאסר על תנאי ופיצויים למתלוננת, שישקפו את פגיעתו בה. סוף דבר לפיכך, אני גוזרת על הנאשם את העונשים הבאים: מאסר על תנאי לתקופה של 5 חודשים, והתנאי הוא שבמשך 3 שנים מהיום לא יעבור עבירות כלפי בת זוג או עבירות אלימות; צו שירות לתועלת הציבור בהיקף של 200 שעות.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2014 בשלום ראשון לציון נפסק כדקלמן:

מצאתי לציין ציון כללי כי בסופו של יום, הנאשם הודה בעבירות הכלולות בארבעת כתבי האישום שפרטתי לעיל, דהיינו: תיק פלילי 1957-04-11: שתי עבירות של תקיפת בת זוג ועבירה אחת של איומים.
...
אני מורה על הפעלת המאסר המותנה למשך 9 חודשים שהושת על הנאשם בתיק פלילי 40214/08 בבית משפט המחוזי בתל אביב יפו על פי גזר דין מיום 5.2.09.
בגין העבירות בהן הורשע הנאשם במשפט זה אני גוזר עליו עונש מאסר למשך 9 חודשים.
אני קובע כי עונשי המאסר הללו ירוצו בחופף ובמצטבר אחד לשני באופן שתקופת המאסר הכוללת שאני גוזר על הנאשם היא למשך 18 חודשי מאסר בפועל.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2013 בשלום פתח תקווה נפסק כדקלמן:

בת"פ 59481-05-12 מד"י נ' רענן הורשע הנאשם, שהנו בעל עבר פלילי, בעבירות של תקיפת בת זוגו בנסיבות מחמירות, ובמסגרת הסדר טיעון נגזרו עליו 6 חודשי מאסר בפועל.
...
אני גוזרת על הנאשם שמונה חודשי מאסר בפועל, החל מיום מעצרו – 7.10.12.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו