מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

תקיפה התעללות וכליאת שווא של קטין

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2016 בעליון נפסק כדקלמן:

נגד העורר הוגש ביום 1.5.2016 כתב אישום המייחס לו עבירות של חטיפה לשם סחיטה, כליאת שוא, היתעללות בקטין ותקיפת קטין.
לבסוף קבע שירות המבחן כי חלופת המעצר המוצעת אינה מצמצמת את רמת הסיכון הנשקפת מהעורר נוכח קירבתה הגיאוגרפית למקום מגוריו של המתלונן והימצאותם של קטינים באותו מקום.
...
דין הערר להידחות.
הערר נדחה.

בהליך רע"ב (רע"ב) שהוגש בשנת 2015 בעליון נפסק כדקלמן:

בשנת 2010 הרשיע בית המשפט המחוזי בבאר שבע את המבקש בבצוע עבירות אינוס, ניסיון לבצוע מעשה סדום, מעשים מגונים, תקיפת קטין, איומים, כליאת שוא והיתעללות בקטין, בגין העבירות בהן הורשע גזר בית המשפט המחוזי על המבקש עונש של 16 שנות מאסר.
...
המשיב טוען מנגד כי דין הבקשה להידחות והוא מפנה לשתי בקשות רשות ערעור נוספות שהגיש המבקש, אשר נדחו לאחרונה (רע"ב 6626/14; רע"ב 6627/14), ולתגובות מטעם המשיב שהוגשו בהן בהדגישו כי המבקש נבדק על-ידי גורמי הטיפול בבית הסוהר, אך סירב ליטול טיפול מתאים למצבו ובנוסף סירב להשתתף בקבוצה טיפולית מתאימה.
לפיכך ובהעדר נסיבות מיוחדות אשר יצדיקו קבלת החלטה חריגה בעניינו של המבקש, טוען המשיב כי ההחלטה שלא לאשר את יציאתו בליווי לפקוד את קבר אביו, הינה החלטה סבירה אשר אינה מצדיקה את התערבותו של בית משפט זה. דין הבקשה להידחות.
עם זאת, ובבחינת למעלה מן הצורך, אציין כי דין הבקשה להידחות גם לגופה.
הבקשה נדחית.

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2009 בעליון נפסק כדקלמן:

המשיב עומד לדין בבית המשפט המחוזי בבאר-שבע בעבירות אינוס, מעשה סדום, מעשים מגונים, תקיפת קטין, איומים, כליאת שוא, היתעללות בקטין והיזק בזדון.
...
דין הבקשה להתקבל.
מסקנה זו מתחזקת נוכח עברו הפלילי המכביד של המשיב, הכולל, בין היתר, עבירות אלימות נגד בת זוגו לשעבר וכן עבירת אינוס אותה ביצע בשנת 1992 בהיותו קטין.
בכך יש כדי לבסס עילת מעצר נוספת של חשש להימלטות מאימת הדין וחשש זה מחזק אף הוא את המסקנה כי אין ליתן אמון במשיב ואין לשחררו לחלופה.

בהליך רשות ערעור על פסק בוררות (רע"ב) שהוגש בשנת 2020 בעליון נפסק כדקלמן:

המבקש הוא אסיר המרצה עונש מאסר בפועל של כ-11 שנה בגין עבירות שונות של היתעללות בקטינים, תקיפה, כליאת שוא ומעשים מגונים.
...
דין הבקשה להידחות.
כאמור, הבקשה נדחית.

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2009 בעליון נפסק כדקלמן:

נגד המשיב הוגש כתב אישום המייחס לו סדרת מעשי אינוס, מעשים מגונים, מעשה סדום, תקיפת קטין והיתעללות, כליאת שוא, איומים והיזק בזדון כלפי קטינה שטרם מלאו לה 16 שנים.
...
לאחר שעיינתי בחומר שבפני ושמעתי את טיעוני הצדדים ואת דברי המשיב, אני סבורה כי דין הבקשה להתקבל.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו