מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

שוד מזוין וחטיפה בנסיבות מחמירות

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2007 בעליון נפסק כדקלמן:

העורר עומד לדין בבית משפט השלום בפתח תקווה בעבירות של פציעה בנסיבות מחמירות, תקיפה חבלנית, תקיפה, ניסיון לתקיפה ואיומים.
זאת, מתוך המסוכנות המתבקשת מהמעשים המיוחסים לו ומתוך עברו הכבד בפלילים ובו הרשעות רבות וחמורות, ביניהן שוד מזויין, חטיפה לשם רצח או סחיטה, סחר בסמים מסוכנים, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועבירות רבות וחמורות נוספות.
...
איני מקבל את טענת הסניגור כי עניינו של העורר דנן הינו חריג לאותו הכלל.
לאור זאת – אני דוחה את הערר.

בהליך רשות ערעור אזרחי (רע"א) שהוגש בשנת 2000 בעליון נפסק כדקלמן:

ארבעת המשיבים, יחד עם עת'מאן שחאדה, מואשמים בכתב-אישום אחד בבית-המשפט המחוזי בירושלים, בעבירות של קשירת קשר לבצוע פשע, שוד מזויין בנסיבות מחמירות, חטיפה, גניבה וסחר ברכב גנוב, וכן בהתפרצות.
...
מסקנתי היא אפוא, כי מסוכנותם של שלושת המשיבים, אשר חייבה את מעצרם עד תום ההליכים, נותרה בעינה, ומתחייב, על-כן, להמשיך ולהאריך את מעצרם.

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2009 בעליון נפסק כדקלמן:

העורר נעצר ביום 2.10.2009 בגין חשד לעבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, שימוש במסמך מזויף בנסיבות מחמירות והתחזות כאדם אחר.
במקרה דנן, הערב שהוצע והתקבל על ידי בית משפט השלום אינו ראוי לשמש כערב - מרישומו הפלילי עולה כי בעברו עבירות של איומים, החזקת סמים מסוכנים לצריכה עצמית, שוד מזוין, חטיפה לשם חבלה או עבירת מין, פציעה או חבלה שלא כדין, הדחה בחקירה, הפרעת שוטר במילוי תפקידו ועוד.
...
לאחר ששמעתי את טענות הצדדים, הגעתי לכלל מסקנה כי דין הערר להידחות.
בנסיבות אלה, סבורני כי אין מנוס מדחיית הערר.
סופו של דבר, הערר נדחה.

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2012 בעליון נפסק כדקלמן:

למשיב 2 מיוחסות עבירות של קשירת קשר לבצוע פשע (ריבוי עבירות); פריצה לרכב לפי סעיף 413 וסעיף 29 לחוק; חטיפה לפי סעיף 369 וסעיף 29 לחוק; שוד מזוין בנסיבות מחמירות לפי סעיף 402(ב) וסעיף 29 לחוק; חבלה במזיד לרכב לפי סעיף 413(ה) וסעיף 29 לחוק; סחר ברכב גנוב; קבלת חלק רכב גנוב לפי סעיף 413י וסעיף 29 לחוק; החזקה, נשיאה והובלת נשק והחזקת תחמושת ואביזרי נשק לפי סעיפים 144(א)+(ב) לחוק.
...
בדיון ביום 8.9.2011, נעתר בית המשפט לבקשת הסניגורים לדחיית הדיון לצורך לימוד החומר והאריך המועד להוצאת תעודת חיסיון.
אשר על כן, אני מורה על הכנת תסקיר מעצר בעניינם של המשיבים.

בהליך ערעור אזרחי (ע"א) שהוגש בשנת 2000 בעליון נפסק כדקלמן:

הארבעה מואשמים בכתב אישום אחד בבית המשפט המחוזי בירושלים בעבירות של קשירת קשר לבצוע פשע, במספר עבירות של שוד מזוין בנסיבות מחמירות ובפציעה בנסיבות מחמירות, בחטיפה, גניבה סחר ברכב גנוב וכן בהתפרצות.
...
סניגוריהם של המשיבים טענו בפניי בהרחבה כדי לשכנעני שאין להעתר לבקשת התביעה.
על אף האמור החלטתי, כי גם בפעם הזאת יש הצדקה להארכת מעצרם של כל המשיבים, הגם שחלקם הלכאורי בעבירות המיוחסות להם הוא שונה, ושוכנעתי כי ניתן במאמץ ראוי לסיים את השמיעה במהלך הארכה זו. אתייחס להלן לכל אחד מן המשיבים בנפרד.
עם זאת, בהתחשב בתקופת המעצר הממושכת מן הראוי שהשופט הנכבד של בית המשפט המחוזי יעשה כל מאמץ לנצל את תקופת ההארכה לשמיעה אינטנסיבית של המשפט, גם במהלך הפגרה, כך שניתן יהיה לסיים את שמיעת ההוכחות בתקופת הארכת מעצר זו. אשר על כן, אני נעתרת לבקשת המדינה ומורה על מעצרם של המשיבים לתקופה של תשעים יום נוספים; המשיב 1 מיום 28.5.2000 ויתר המשיבים מיום 30.5.2000, או עד מתן פסק דין בעניינם, לפי המוקדם.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו