מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

עבודות שירות עבירות סחר בסמים

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2021 בשלום רחובות נפסק כדקלמן:

בית המשפט המחוזי דחה את עירעורו של הנאשם על עונשו הכולל מאסר לתקופה של 6 חודשים, בדרך של עבודות שירות וענישה נלווית; ת"פ (מרכז) 4550-03-11 מדינת ישראל נ' קנפצאט (16.6.11) – שם הורשע הנאשם בעבירה של סחר בסמים בסם מסוג יאבה במספר הזדמנויות.
...
לא מצאתי מקום להיעתר לעתירת התביעה בדבר חילוט סכום של 9,150 ₪ ו-4 טלפונים, אשר הועלתה על ידי התביעה אך במועד שנקבע למתן גזר הדין.
סוף דבר לפיכך, אני גוזרת על הנאשם את העונשים הבאים: מאסר לתקופה של 9 חודשים, שיבוצע בדרך של עבודות שירות בהתאם לחוות דעת הממונה מיום 19.5.21.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2022 בשלום ראשון לציון נפסק כדקלמן:

הנאשם שלל כל קשר למיוחס לו בעבירות של סחר בסמים.
הנאשם בן 41, לחובתו שתי הרשעות, האחת משנת 2014 (בגין עבירות של התפרצות לדירת מגורים, קשירת קשר, החזקת נשק וכלי פריצה) והוא אף ריצה בעבר שישה חודשי עבודות שירות.
...
עפ"ג 14568-04-15 יאסין נ' מדינת ישראל, נדחה ערעורו של נאשם נעדר עבר פלילי, אשר הורשע בעבירות חבלה או פציעה כשהעבריין מזוין, איומים והחזקת אגרופן או סכין שלא כדין.
לאחר שנדרשתי למכלול השיקולים הרלוונטיים ובהתאם לתיקון 113 לחוק העונשין (סעיף 40יג'), לרבות למדיניות הענישה הנוהגת במקרים דומים, אני קובע כי מתחם העונש ההולם לנאשם, נע בין 10 ועד 24 חודשי מאסר בפועל, לצד רכיבי ענישה נוספים.
בשים לב למשך תקופת מעצרו, להיותו עצור באיזוק אלקטרוני לתקופה שפורטה לעיל, לעובדה שהתיק הנוסף לא צורף והנאשם נדון לתקופת מאסר בת 16 חודשים ולכך שזו לו הרשעתו הראשונה בעבירות אלימות, אני גוזר על הנאשם את העונשים הבאים: סוף דבר אשר על כן, אני גוזר על הנאשם את העונשים הבאים: 15 חודשי מאסר בפועל.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום אילת נפסק כדקלמן:

אשר למיתחם הענישה הראוי במקרה זה, ביקשה ההגנה לפרט "לצורך שיקלול": עבור האישום הראשון (סחר בסם מסוכן מסוג קאנביס) מיתחם הענישה הראוי נע לשיטתה בין 4 ל- 12 חודשי מאסר , עבור האישום השלישי (סחר בסם מסוכן מסוג קוקאין), 6-12 חודשי מאסר, עבור עבירות ההחזקה לצריכה עצמית ושיבוש, המיתחם הוא מאסר על תנאי, ועד מאסר קצר שיכול וירוצה בדרך של עבודות שירות.
· ת"פ (אילת) 56051-03-21 מדינת ישראל נ' טוריצה ואח' (8.12.2022 – ניתן על ידי מותב זה): הנאשם הורשע על פי הודאתו בעבירות של סחר בסמים מסוכנים (4.51 גרם קאנבוס; 4.69 גרם קאנבוס;9.49 גרם קאנבוס ) , החזקת סמים שלא לצריכה עצמית ( 1,785.06 גרם קאנבוס) וכן סיוע לאחר בסחר של סמים מסוכנים (5 גרם קאנבוס).
...
השילוב בין הבעת החרטה הכנה של הנאשם בגין מעשיו, חלוף למעלה משנה ומחצה, מאז במהלך התקופה שהה הנאשם בקהילה טיפולית ובהוסטל והמוטיבציה שלו להמשיך בטיפול, הם שהיוו בסיס מסקנתי זו. מקובלת עלי המלצת שירות המבחן אף להימנע מהטלת עונש של מאסר בעבודות שירות על מנת שלא לגדוע באיבו את ההליך השיקומי אותו עובר הנאשם.
הנני מחייב את הנאשם לשתף פעולה עם שירות המבחן, הכל על פי הנחיות שירות המבחן.
בהתאם לעתירת התביעה אני מורה על חילוט סך של 700 ₪ אשר נתפסו בידי הנאשם.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום ראשון לציון נפסק כדקלמן:

רע"פ 8632/19 ‏כהן נ' מ"י (5.1.20) הורשע המבקש בבצוע שלוש עבירות של סחר בסמים, עבירה של החזקת סם שלא לצריכה עצמית ובביצוע עבירה של החזקת כלים להכנת סם, בכך שמכר המבקש סם מסוכן מסוג קנביס במשקל של 2 גרם ב-13 הזדמנויות שונות.
אכן, במקרים מסוימים גזרו בתי המשפט עונשי מאסר לנשיאה בעבודות שירות בגין ביצוע עבירות של סחר בסם מסוכן, אלא ששם ההליך הטיפולי בו נטלו חלק הנאשמים היה משמעותי הרבה יותר, ארוך ואינטנסיבי יותר.
...
אני מורה על הפעלת עונש המאסר המותנה לתקופה של 4 חודשים, שנגזר על הנאשם בת"פ 50204-03-18, בחופף לעונש המאסר בתיק זה, כך שסה"כ ירצה הנאשם 14 חודשי מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו.
אני מורה על הפעלת עונש הפסילה המותנה לתקופה של 3 חודשים, שנגזר על הנאשם בת"פ 50204-03-18, בחופף לעונש הפסילה בתיק זה, כך שסה"כ ירצה הנאשם 3 חודשי פסילה.
נוכח ההכרזה על הנאשם כ"סוחר סמים" אני מורה על חילוט סכום של 1,724 ₪ וכן על חילוט האייפון מספר פריט 83205381.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2024 בשלום ירושלים נפסק כדקלמן:

עפ"ג (ירושלים) 37531-07-21 קפלן נ' מ"י (מיום 12.1.2022) – בית המשפט המחוזי דחה את ערעור הנאשם על-גזר דיני, בו הטלתי עליו בין היתר, 6 חודשי מאסר בעבודות שירות, בגין ביצוע 12 עבירות סחר בסמים ועבירות נוספות.
...
ב"כ המאשימה עתרה למתחמי עונש שונים לגבי כל אחת מן העבירות ובסופו של דבר עתרה להטיל על הנאשם עונש מאסר לריצוי בעבודות שירות למלוא התקופה וענישה נלווית.
גזירת הדין לפיכך, אני מחליט לגזור על הנאשם את העונשים הבאים: 45 ימי מאסר, אשר ירוצו בעבודות שירות בבית העלמין בסנהדריה, וזאת על פי חוות דעת הממונה על עבודות השירות.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו