מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

מימון טיפול הורמונלי לעברייני מין

בהליך תיק פשעים חמורים (תפ"ח) שהוגש בשנת 2009 בהמחוזי ירושלים נפסק כדקלמן:

מהתסקיר עוד עולה, כי הנאשם מודע לקושי לשלוט בדחפיו המיניים המוגברים ובתיאום עם שירות המבחן, הושגה בזמנו הבנה כי יופנה לטיפול תרופתי הורמונלי להפחתת הדחף המיני, אולם לא נמצא מממן לכך.
עורכת חוות הדעת ציינה, כי הנאשם מתפקד ברמה גבולית מבחינה אינטלקטואלית, הוא עבריין מין סדרתי המודע לבעייתו ולהעדפתו המינית, אך אינו מודע לטיב מעשיו ולתוצאותיהם, אף שהוא לוקח אחריות מלאה.
...
הכלים בידי מערכת המשפט מוגבלים לכלים הקיימים, ובהיעדר מסגרות הולמות לטפל בחולי של דחפים בלתי נשלטים, למרבית הצער, אין בידינו אלא להעדיף את השיקול הציבורי הקיים והוא נטרול מסוכנותו של נאשם זה. אין מנוס משימוש בכלי של מאסר ממושך כל עוד לא קם מוסד שיטפל "ויגמול" את הנאשם מדחפיו המיניים הבלתי נשלטים.
לאור כל הדברים האלה, אנו גוזרים על הנאשם העונשים הבאים: א.מאסר בפועל לתקופה של 7 שנים, החל מיום מעצרו.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו