מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

כתב אישום בגין פריצה וגניבה מרכב

בהליך מעצר עד תום ההליכים (מ"ת) שהוגש בשנת 2019 בשלום טבריה נפסק כדקלמן:

נגד המשיב הוגש כתב אישום בגין עבירת פריצה לרכב כדי לגנוב (2 עבירות), גניבה, זיוף סימני זהוי של רכב , חבלה במזיד ברכב, נהיגה ברכב ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון ברכב.
...
אין בידי לקבל עמדת המבקשת כי העובדה שעבירות הרכוש בוצעו לכאורה במקומות תיירותיים המקשים על גילוי מבצעי העבירות מקימה כשלעצה עילת מעצר וכבר נקבע בפרשת גנימאת כי מכת מדינה כשלעצמה (גם אם הייתי מקבל עמדת המבקשת אשר לא גובתה בראיות של ממש (פרט לעדות המתלונן נעאמנה כי מדובר בפריצה רביעית לרכבו במקום)) אינה מקימה עילה למעצר עד תום ההליכים בעבירות רכוש.
נוכח קיומן של ראיות לכאורה ועילת מעצר ברמתה הלא גבוהה מצאתי כי יש מקום להיעתר באופן חלקי לבקשת המשיב ולהורות על שחרורו בתנאי מעצר בית מלא.
כמו כן ולאור ביצוע העבירות לכאורה באור יום , היעדר מורא לכאורה של החשוד מפני רשויות אכיפת החוק (ביצע לכאורה העבירה השנייה לעיני ניידת משטרה) , העובדה כי בחלופת העבודה המוצעת עתיד המשיב לבוא במגע עם מטיילים רבים והפיתוי שעלולה סיטואציה זו נוכח האמור בתסקיר שירות המבחן לעיל להציב בפניו מכשול – לא מצאתי כי יש בחלופת העבודה המוצעת כדי לאיין מסוכנות המשיב בשלב זה. לאור כל האמור לעיל אני מורה על שחרור המשיב בתנאים המגבילים הבאים עד תום ההליכים נגדו: מעצר בית מלא בבית אמו הגב' סטילה יוסף ת.ז 053760914 ברח' אלחדיף 1 טבריה ובפיקוח אמו ואחיו מר יוסף אמיר ת.ז 033066101 לסירוגין.

בהליך תיק פלילי קהילתי (תפ"ק) שהוגש בשנת 2021 בשלום באר שבע נפסק כדקלמן:

כללי במסגרת ההליך הנאשם הורשע על פי הודאתו בעבירות מושא שלושה כתבי אישום (שני כתבי אישום בגין עבירות גניבה וכתב אישום נוסף בגין עבירת פריצה לרכב בכוונה לגנוב).
...
מהמקובץ לעיל עולה, כי הגם שלפנינו מספר מעשי עבירות, עסקינן בשני אירועים (מסכת אירועי הגניבה ואירוע הפריצה לרכב).

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2020 בשלום תל אביב - יפו נפסק כדקלמן:

· ת"פ (שלום- רח') 48149-12-13 מדינת ישראל נ' אבו עצא (2.3.2015): שם מדובר בשני כתבי אישום בגין גניבה מרכב, פריצה לרכב, גניבת כרטיס חיוב, הונאה בכרטיס חיוב, החזקת כלי פריצה והפרת הוראה חוקית.
...
לצערי לאור התנהלות הנאשם אין מנוס מהטלת עונש מאסר בפועל עליו לצד מאסר על תנאי, פיצוי למתלוננת והתחייבות.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2021 בשלום רמלה נפסק כדקלמן:

עפ"ג (חי') 20738-08-14‏ ‏מדינת ישראל נגד נאדר אבו חאטום (27.08.14), הנאשם הורשע על פי הודאתו בשני כתבי אישום, בגין שתי עבירות של פריצה לרכב בכוונה לגנוב ובעבירה של גניבה מרכב.
...
מסקנה: נוכח האמור, ולאחר ששקלתי את כלל השיקולים דלעיל, אני סבור כי אין מקום לאמץ את המלצת שירות המבחן, שכן אימוץ המלצתו משמעה חריגה לקולא ממתחם הענישה אשר קבעתי לעיל, ובנסיבות המקרה ונסיבותיו של הנאשם, לא מצאתי הצדקה לשם חריגה לקולא מן המתחם עד כדי ההמלצה שהובאה.
אני סבור, כי הענישה הראויה לנאשם זה, אשר עלה על דרך של שיקום, חייבת לאפשר לו את המשך הדרך השיקומית ומנגד מחייב האינטרס הציבורי ענישה קונקרטית, בעלת משקל, נוכח עברו הפלילי והמאסרים המותנים, אך כזו שניתנת לריצוי בדרך של עבודות שירות, שלא תוביל את הנאשם אל תוך כתלי הכלא.
תוצאה: לפיכך, אני גוזר על הנאשם את העונשים הבאים: 6 חודשי מאסר בפועל.
אני מורה על הפעלת 6 ו-3 חודשי המאסר המותנים שנגזרו על הנאשם ביום 19.06.18 בת"פ 37006-12-17 שלום רמלה (במ/2) עונשי המאסר המותנים יופעלו באופן חופף זה לזה ובמצטבר לעונש המאסר בפועל, כך שסך-הכל ירצה הנאשם 9 חודשי מאסר לריצוי בדרך של עבודות שירות, לפי חוות דעת הממונה ולשם כך יתייצב הנאשם בתאריך 26.10.21 בשעה 09:00 (ונוכח המועד הנקוב, או במועד אחר שאליו יוזמן בידי הממונה על עבודות השירות) במפקדת הממונה על עבודות השירות מחוז מרכז.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2022 בהמחוזי ירושלים נפסק כדקלמן:

העובדות הנאשם הורשע על פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון שלא כלל הסכמה לעניין העונש בעבירות של איומים לפי סעיף 192 לחוק העונשין תשל"ז-1977 ותקיפה הגורמת חבלה של ממש לפי סעיף 380 לחוק זה. על פי עובדות כתב האישום המתוקן במסגרת ההסדר, הנאשם הוא אחיינו של פואד משני, הנשוי לסמייה משני, והוא אחיהם של וליד משני וראמי משני.
לנאשם הרשעה קודמת במספר עבירות רכוש, רובן קשורות לפריצה וגניבה מרכב.
...
לנוכח כל האמור, ובנסיבות המיוחדות של מקרה זה, כאשר מדובר באלימות הדדית, וכאשר מעשיו של הנאשם חמורים פחות ממעשי הפגיעה בו, והנזקים שנגרמו לו חמורים עשרות מונים מהנזקים שגרם הוא, אני סבורה שמתחם הענישה נע בין עונש שאינו כולל מאסר כלל לבין מאסר קצר.
אך מכל מקום, בסופו של דבר, חייהם של הנאשם ובני משפחתו לאחר האירוע אינם כחייהם לפני האירוע.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו