מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

התפרצות וניסיון גניבה מרכב

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2019 בשלום רחובות נפסק כדקלמן:

זאת, מן הטעמים שיפורטו להלן: ראשית, כפי שפורט בהרחבה לעיל, הנאשם נמצא ע"י המאבטח פיקדו ובהמשך גם ע"י השוטר אסולין, לפנות בוקר, בתוך מושב, מאחורי שער סגור, בסמיכות זמנים (של דקות) ובסמיכות גאוגרפית (של עשרות מטרים) למקום בו בוצעה עבירות התפרצות וניסיון גניבה של רכב, רכבו ענה לתאור שנימסר ע"י המודיע ואף הוא עצמו ענה לתאור שנימסר (שחום, בן מיעוטים).
...
לאור כל האמור לעיל, הגעתי למסקנה שלא עלה בידי הנאשם להוכיח כי הסכין הוחזקה למטרה כשירה.
סוף דבר: מכל הנימוקים המפורטים לעיל, אני קובעת כי עלה בידי המאשימה להוכיח ברמה הנדרשת בפלילים, שהנאשם ביצע את העבירות המיוחסות לו בכתב האישום וכי מנגד לא עלה בידי הנאשם לעמוד בנטל ההוכחה המוטל עליו ולהוכיח הסבר סביר להחזקת כלי הפריצה ולהחזקת הסכין.
אשר על כן, אני מרשיעה את הנאשם בעבירות המיוחסות לו בכתב האישום.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2014 בשלום קריית גת נפסק כדקלמן:

אישום שני: בו ביום, בשעה 04:43, הגיע עם אחרים ברכב לתחנת דלק דור אלון באשדוד, שבחזקת שמעון בוזגלו, כשהם רעולי פנים ועוטים על ידיהם כפפות, והתפרצו לחנות בתחנה בכך שחתכו מנעול דלת הכניסה עם קטר, ונכנסו לחנות כדי לגנוב, ואף ניסו לגנוב מכשיר כספומט בכך שבעטו בו, אך לא הצליחו להוציאו ממקומו- עבירות התפרצות, ניסיון גניבה והסתייעות ברכב לבצוע פשע .
...
בנסיבות אלה, אני מורה על עיכוב ביצוע המאסר בפועל בלבד בתנאים כדלקמן : איסור יציאה מן הארץ.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2013 בהמחוזי תל אביב - יפו נפסק כדקלמן:

בנוסף, הורשע נאשם 2 בבצוע עבירות של התפרצות, גניבה, ניסיון לגניבת רכב, קשירת קשר לבצוע פשע ובריחה ממשמורת חוקית (שנת 2007), ונדון למאסר בפועל לתקופה בת 26 חודשים כולל הפעלת מאסר על-תנאי, וכן הוטל עליו מאסר על-תנאי.
...
לפני השוד החמישי של סניף בנק מרכנתיל דיסקונט ברח' בן יהודה 23 בת"א, הצטיידו נאשם 1, נאשם 2 וליאור באקדח גז מדמיע, וליאור יצא בגפו לביצוע השוד בפועל ואיים על הפקידים באמצעות האקדח, בסופו של דבר ליאור נתפס לאחר מרדף בידי מאבטח שגרירות ארה"ב שרדף אחריו (אישום חמישי).
בע"פ 6752/10 יהודה טטרואשוילי נ' מדינת ישראל (פורסם בנבו), צוין כי: "עבירות השוד על סוגיהן מגיעות לפתחם של בתי המשפט חדשות לבקרים והן לובשות צורות שונות, מהן קשות ואכזריות ומהן ברמה נמוכה יותר, הצד השווה שבהן הוא הרצון להשיג כסף קל. בענייננו, מדובר באדם בעל רקע נורמטיבי אשר ניגש לסניף בנק ובידיו פתק המורה לפקיד להעביר לו כסף, והנה זממו עלה בידו מבלי שיצטרך 'ללכלך את ידיו' בנשיאת נשק או באיומים קולניים, ואולם תיאור זה איננו מלא, שכן קל לתאר את האימה האופפת את הקורבן, במקרה זה פקידת הבנק אל מול השודד – שהרי אין היא יודעת אם יש בידיו נשק ומה כוונותיו האלימות, על כן מתחייב רף ענישה מרתיע, ובכלל מאסר בפועל...". לאור ההלכה הפסוקה, ולאחר שבחנתי את הסדר הטיעון, הגעתי למסקנה כי ההסדר המוצע ע"י באי-כוח הצדדים הינו סביר והולם את האינטרס הציבורי.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2016 בשלום פתח תקווה נפסק כדקלמן:

ב"כ הנאשם טען בסיכומיו כי אזהרת הנאשם בחקירתו הייתה כללית, שכן הוא הוזהר בהתפרצות לרכבים וניסיון גניבת רכבים בפתח תקווה מבלי שהוטח בו הארוע הנידון באופן קונקריטי.
...
לאחר ששמעתי את הראיות ובחנתי את טענות הצדדים, מצאתי כי המאשימה עמדה בנטל המוטל עליה והוכיחה את האמור בכתב האישום מעבר לספק סביר.
לפיכך כאמור הוכיחה המאשימה את המיוחס לנאשם בכתב האישום ובכך הוא מורשע.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2013 בשלום פתח תקווה נפסק כדקלמן:

משאין כל ראיה אחרת הקושרת את הנאשם למעשים אלה, הרי שהנאשם יזוכה מהעברות של התפרצות לרכב, ניסיון לגניבת רכב, וחבלה במזיד ברכב, נשוא פרט האישום הראשון.
...
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו