מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית
רוצים לראות איך משתמשים בדין רגע? לחצו כאן

הסעה שלא כדין של תושב זר עפ"י ס' 12א

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2018 בשלום רמלה נפסק כדקלמן:

כתב האישום כנגד הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו ביצוע עבירה של הסעה שלא כדין של תושב זר לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל, תשי"ב – 1952 (להלן: חוק הכניסה לישראל).
...
סוף דבר לסיכום, הנני קובע כי התקיימו היסוד העובדתי והיסוד הנפשי בעבירה של הסעה שלא כדין.
לפיכך, הנני מרשיע את הנאשם בביצוע עבירה של הסעה שלא כדין של תושב זר לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל, תשי"ב -1952.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2014 בשלום ירושלים נפסק כדקלמן:

הנאשם, תושב ירושלים יליד שנת 1984, הורשע על פי הודאתו בכתב האישום המתוקן במסגרת הסדר טיעון, בעבירה של הסעה שלא כדין של תושב זר לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל, התשי"ב-1972.
...
בהתאם לתיקון 113 לחוק אני קובע כי מתחם הענישה במקרה שלפנינו נע בין 6 חודשי מאסר בפועל לבין 18 חודשי מאסר בפועל.
נוכח כל האמור לעיל, אני גוזר על הנאשם את העונשים הבאים: 8 חודשי מאסר לריצוי בפועל.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2015 בשלום רמלה נפסק כדקלמן:

כתב האישום כנגד הנאשם הוגש כתב אישום אשר מייחס לו את ביצוען של העבירות הבאות: הסעה של תושבים זרים ששהו בישראל שלא כדין לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל התשי"ב – 1952; נהיגה ללא ביטוח תקף לפי סעיף 2(א) לפקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש] תש"ל - 1970 וכן נהיגה בזמן פסילה לפי סעיף 67 לפקודת התעבורה [נוסח חדש] תשכ"א – 1961 (להלן: פקודת התעבורה).
...
בנסיבות אלה, הנני מרשיע את הנאשם בביצוע עבירה של הסעה של תושבים זרים שלא כדין לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל התשי"ב – 1952.
טענה זו דינה להידחות.
ד.4 סיכום לסיכום, כל שלוש השאלות שהגדרתי בפסקה 10 לעיל, קיבלו תשובה שלילית.
סוף דבר לאור כל האמור לעיל הנני קובע כדלקמן: הנני מרשיע את הנאשם בביצוען של העבירות הבאות : הסעה שלא כדין של תושבים זרים לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל התשי"ב – 1952 וכן נהיגה ללא ביטוח תקף לפי סעיף 2(א) לפקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש] התש"ל – 1970.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2012 בשלום רמלה נפסק כדקלמן:

עובדות כתב האישום וטיעוני הצדדים ביום 20.9.11 הנאשם הודה בכתב האישום המתוקן ועל פי הסכמת הצדדים נרשמה הודאתו כי ביצע עבירה של הסעה שלא כדין של תושב זר לפי סעיף 12א(ג1) לחוק הכניסה לישראל תשי"ב 1952.
...
מאז מועד ביצוע העבירה חלפו למעלה משנתיים וחצי; מתסקיר שירות המבחן עולה כי מדובר באדם נורמטיבי עם דפוסי חשיבה שסובבים סביב ציר משפחתו ועבודתו; שוכנעתי כי הרשעתו בדין עלולה לפגוע במקור פרנסתו של הנאשם כנהג רכב ציבורי.
לאור כל האמור לעיל, הנני קובע כדלקמן: הנני קובע כי הנאשם ביצע עבירה של הסעת תושב זר שנכנס לישראל שלא כדין לפי סעיף 12א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל תשי"ב - 1952, וזאת ללא הרשעה.
על פי סמכותי בסעיף 72(ב) לחוק העונשין תשל"ז 1977, הנני מורה לנאשם לחתום על התחיבות כספית בסך של 15,000 ₪, להימנע מביצוע עבירה לפי חוק הכניסה לישראל תשי"ב-1952 וזאת למשך שנה מהיום.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2013 בשלום ירושלים נפסק כדקלמן:

הנאשם הורשע על פי הודאתו בכתב אישום מתוקן ובמסגרת הסדר טיעון, בשתי עבירות של הסעה שלא כדין של תושב זר, לפי סעיף 12א (ג)(1) לחוק הכניסה לישראל,תשי"ב-1952 (להלן: "חוק הכניסה לישראל" ).
...
לאור כל האמור, עונשו של הנאשם יעמוד על אלה: 9 חודשי מאסר לריצוי בפועל .
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו