מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית

דירוג האנגר של מרקט לפי מס רכוש

בהליך תיק אזרחי בסדר דין רגיל (ת"א) שהוגש בשנת 2019 בשלום חיפה נפסק כדקלמן:

אולם, הפעלת המעלית היתה באחריות הנציגות הזמנית של הבית המשותף, והיתה כרוכה בחתימת הדיירים על טופס נטילת אחריות על רכוש משותף, אולם טופס כאמור לא נחתם.
...
סוף דבר לאור כל האמור לעיל, הנני מחליטה לקבל את התביעה באופן חלקי, ומחייבת את הנתבעות, ביחד ולחוד, לשלם לתובעים את הסך של 84,699 ₪, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק ממועד עריכת חוות דעתו של מומחה בית המשפט, ועד התשלום המלא בפועל, וכן סך של 8,000 ₪ בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק מהיום ועד התשלום המלא בפועל.
בנוסף הנני מחייבת את הנתבעות, ביחד ולחוד, לשלם לתובעים את החלק ששולם על ידי האחרונים בגין שכר טרחת המומחה מטעם בית המשפט, וכן בגין שכר עדותו בבית המשפט, בשערוך ליום התשלום בפועל.
בנוסף ישלמו הנתבעות, ביחד ולחוד, לתובעים שכ"ט עו"ד בסך של 12,000 ₪, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק מהיום ועד התשלום המלא בפועל.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו