מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית
רוצים לראות איך משתמשים בדין רגע? לחצו כאן

גניבת רכב ונהיגה ללא רישיון וביטוח

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום אשדוד נפסק כדקלמן:

· עפ"ג (י-ם) 69797-03-18 עקרמאוי נ' מדינת ישראל: הנאשם הורשע בגניבת רכב ונהיגה ללא רישיון וללא ביטוח, בכך שגנב רכב מחניון מתוך כוונה למכור אותו בשטחים, הנאשם אף נימלט מהמשטרה כשהוא נוהג ברכב במהירות גבוהה וגרם נזק 'קל' לניידת מישטרה.
...
הערעור נדחה.
לאור כל המפורט לעיל, אני קובעת כי מתחם העונש ההולם לאירוע בכללותו, הכולל הן את עבירות הרכוש והן את עבירות הנהיגה, בנסיבות המפורטות לעיל, נע בין 13-28 חודשי מאסר בפועל לצד ענישה נלווית.
לפיכך, אני קובעת כי מתחם העונש ההולם בכל הנוגע לרכיב הפסילה נע בין 3-6 שנות פסילה.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום כפר סבא נפסק כדקלמן:

בת"פ (נתניה) 65998-10-21 מדינת ישראל נ' גאדאללה (9.2.2022) (הוגש ע"י ההגנה), בהתאם להסדר טיעון שכלל הסכמה לעונש בפרשה דנן, הודה הנאשם תושב האיזור, צעיר נעדר עבר פלילי, והורשע בכתב אישום מתוקן בארבעה אישומים בבצוע קשירת קשר לפשע, גניבת רכב בצוותא, שלוש עבירות של קבלת רכב גנוב, ארבע עבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, ארבע עבירות של נהיגה ללא רישיון וללא ביטוח, והפרעה לשוטר, ובהתאם להסדר הטיעון נגזר עליו מאסר למשך 30 חודשים וענישה נילוות.
...
לאחר שעיינתי בפסיקה הנוהגת, ומאחר שהתרשמתי כי הנאשם לא היה דומיננטי בביצוע המעשים, אני קובעת כי מתחם העונש ההולם לעבירות גניבת רכב בצוותא, וקשירת קשר לביצוע פשע נע 8 ועד 18 חודשי מאסר לכל אישום, ומתחם העונש ההולם לעבירות סיוע בגניבת רכב וקשירת קשר לביצוע פשע נע בין 4 ועד 8 חודשי מאסר בפועל.
אשר על כן החלטתי לגזור על הנאשמת את העונשים הבאים: מאסר בפועל למשך 45 חודשים, החל מיום מעצרו 14.11.2021.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום ראשון לציון נפסק כדקלמן:

ע"פ (מחוזי חי') 36024-05-20 דקה נ' מ"י ( 18.6.20) הורשע המערער בעבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, התפרצות לדירת מגורים, גניבת רכב בצוותא, נהיגה ברכב ללא ביטוח, נהיגת רכב ללא רישיון נהיגה, נהיגה בקלות ראש והפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו.
...
בשים לב למכלול הנתונים והשיקולים שפורטו לעיל, כאשר נוסף לעבירות הגניבה והנהיגה ללא רישיון, הורשע הנאשם במסגרת האישום הראשון, אף בעבירת כניסה לישראל שלא כחוק ובהחזקת סכין, אני סבורה כי מתחם העונש ההולם הראוי לאישום הראשון נע בין 15 חודשי מאסר ל-30 חודשים, לצד רכיבי ענישה נלווים.
באשר לאישום השני שעניינו עבירות התפרצות לבית מגורים תוך עבירה על חוק הכניסה לישראל, אני סבורה כי מתחם העונש ההולם נע אף הוא בין 15 חודשי מאסר ל-30 חודשי מאסר.
סוף דבר לאור כל האמור לעיל, הנני גוזרת על הנאשם את העונשים הבאים: 28 חודשי מאסר בפועל בניכוי ימי מעצרו כרישומי שב"ס. מאסר על תנאי למשך 6 חודשים והנאשם לא יישא עונש זה אלא אם יעבור בתוך 3 שנים מיום שחרורו ממאסר, עבירה של נהיגה ללא רישיון נהיגה או נהיגה בזמן פסילה.

בהליך תיק פלילי (ת"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום באר שבע נפסק כדקלמן:

עפ"ג (י-ם) 69797-03-18 עקרמאוי נ' מדינת ישראל: הנאשם הורשע בגניבת רכב ונהיגה ללא רישיון וללא ביטוח, בכך שגנב רכב מחניון מתוך כוונה למכור אותו בשטחים, הנאשם אף נימלט מהמשטרה כשהוא נוהג ברכב במהירות גבוהה וגרם נזק 'קל' לניידת מישטרה.
...
הערעור נדחה.
בהינתן כל המפורט לעיל אני קובעת, כי מתחם העונש ההולם הוא בין 16 ל- 40 חודשי מאסר בפועל וענישה נלווית.
סוף דבר: אני מטילה על הנאשם את העונשים הבאים: 22 חודשי מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו בתיק זה על פי רישומי שב"ס. מאסר על תנאי לתקופה של 8 חודשים.

בהליך בש"פ (בש"פ) שהוגש בשנת 2023 בעליון נפסק כדקלמן:

ביום 3.8.2023 הוגש כתב אישום נגד המבקש, תושב חברון, המייחס לו עבירות של גניבת רכב; נהיגה ללא רישיון וללא ביטוח; נהיגה פוחזת; הפרעה לשוטר במילוי תפקידו; קשירת קשר לעשות פשע וכניסה לישראל שלא כחוק.
...
לאחר שעיינתי בבקשה, הגעתי לכלל מסקנה כי דינה להידחות, וזאת אף מבלי להידרש לתגובת המשיבה.
סוף דבר, שהבקשה נדחית.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו