מאגר משפטי לחיפוש בעזרת בינה מלאכותית
רוצים לראות איך משתמשים בדין רגע? לחצו כאן

בקשה להארכת מועד להגשת ערעור

בהליך ערעור חדלות פירעון (עחדל"פ) שהוגש בשנת 2023 בשלום חיפה נפסק כדקלמן:

העירעור בהליך זה הוגש רק ביום 11.1.23 , בצרוף בקשה להארכת מועד להגשת העירעור, מהסיבה שרק ביום 26.12.22 אושרה הרחבת זכאות המערער לסיוע משפטי בהגשת העירעור.
...
גם במסגרת הליך זה ניסה היחיד להציג אסמכתאות נוספות לתמיכה בטענותיו, אך בסופו של דבר לא הוגש דבר בטענה של חוסר שיתוף פעולה מצד המשטרה.
סיכומו של דבר, המערער לא הצליח להראות עילה להתערבות מטעם הנאמן בפסק הדין שניתן כנגד היחיד וטענותיו לעניין זה נדחות.
על כן, אני דוחה את הערעור ומעמידה את גובה החוב לנושה הנדון על סך 141,447 ₪.

בהליך ערעור עבודה (ע"ע) שהוגש בשנת 2024 בהארצי לעבודה נפסק כדקלמן:

טענתה של המבקשת, כי טעתה בנוגע לדרך ההשגה הנכונה על החלטת בית הדין האיזורי - כאשר סברה כי מדובר ב'החלטה אחרת' אשר יש להגיש בקשת רשות ערעור עליה בתוך 15 ימים ממועד המצאתה - אף היא אינה מהוה בנסיבות העניין 'טעם מיוחד' להארכת המועד.
...
לאחר בחינת טיעוני הצדדים ועיון בחומר המצוי בתיק בית הדין, באתי לכלל מסקנה, כי דין הבקשה להארכת מועד להגשת הערעור להידחות, כמפורט מטה.
כללם של דברים - הבקשה להארכת מועד להגשת הערעור נדחית.

בהליך ערעור על החלטת רשם (ע"ר) שהוגש בשנת 2024 בהארצי לעבודה נפסק כדקלמן:

המערערת לא העלתה כל טענה בנוגע לבקשתה להארכת מועד להגשת ערעור על החלטת הרשמת, ולא הצביעה על טעמים מיוחדים המצדיקים הארכת מועד להגשת ערעור על החלטת הרשמת, וזאת על אף שכאמור הובהר בהחלטה מיום 20.9.2023 כי זו הבקשה היחידה שבית הדין ידון בה בשלב זה. שנית, גם לגופם של דברים, אין מקום להאריך את המועד להגשת ערעור על החלטת הרשמת.
...
בהקשר זה נפסק כי - ".. אין לאפשר לבעל דין להעלות בערעור על החלטת הרשמת טענות אחרות ושונות לחלוטין מהטענות שהעלה לפני הרשמת, ולהגיש ראיות חדשות (תצהיר ב"כ המערער) שלא היו לפני הרשמת. על יסוד התשתית העובדתית שהייתה לפני הרשמת - הנתונים במערכת נט המשפט שלא נסתרו ואף לא הוכחשו על ידי המערער – צדקה הרשמת בהחלטתה כי הערעור הוגש באיחור, ומטעם זה אין לקבלו לרישום". ע"ר (ארצי) 60926-01-18 עלי ג'בארין – רז רשף הנדסה בע"מ (16.5.2019).
סוף דבר – בקשת המערערת נדחית.
המערערת תשלם למשיב הוצאות בסך של 1,500 ₪ וזאת בתוך 30 יום מהיום.
קבלת מראה מקום

השאירו פרטים והמראה מקום ישלח אליכםעורכי דין יקרים, חיפוש זה מגיע מדין רגע - מערכת סגורה המאפשרת את כל סוגי החיפוש בהקלדה בשפה חופשית מתוך הפסיקה בנט המשפט ובבית המשפט העליון. כחלק ממהפכת הבינה המלאכותית, אנו מלמדים את המערכת את השפה המשפטית, אי לכך - אין יותר צורך לבזבז זמן יקר על הגדרות חיפוש מסורבלות. פשוט כותבים והמערכת היא זו שעושה את העבודה הקשה.

בברכה,
עו"ד רונן פרידמן

הצטרפו לאלפי עורכי דין שמשתמשים בדין רגע!

בין לקוחותינו